منشور اخلاقی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان گلستان

ما کارکنان شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک وزارت راه و ترابری با تاکید بر سرمایه های انسانی خود، در عرصه کنترل کیفیت پروژه های عمرانی مجدانه تلاش نموده و به اصول رفتاری و ارزش های اخلاقی زیر متعهد می باشیم و برای تحقق و نهادینه شدن آن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم نمود:

1 – باور به فرهنگ دینی و ملی و اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی و پیروی از آنها در گفتار و رفتار و در ارتباط با همکاران و مشتریان، با تاکید بر رعایت تقوا، عدالت، انصاف، عزت و اعتدال.

2 – پایبندی به ارزش های اخلاقی در ارتباطات و تعاملات فردی و سازمانی با توجه به سه اصل صمیمیت، صداقت و صراحت با رعایت احترام، ادب و متانت و پایبندی به فرهنگ نقد پذیری، پاسخگویی، مسئولیت پذیری و اعتماد متقابل.

3 – پایبندی به فرهنگ کار و تلاش در عرصه خدمت گذاری به مردم و مشارکت فعال و سازنده در راستای تحقق اهداف و اجرای برنامه های شرکت و ارزیابی فعالیتها بر مبنای تکالیف قانونی و میزان رضایت مشتریان.

4 – التزام به رعایت استاندارد های حرفه ای بمنظور ارائه خدمات با کیفیت مطلوب.

5 – حمایت از مشتریان، مراجعه کنندگان و مخاطبان شرکت بمنظور مشارکت فکری آنان در راستای ارتقاء کیفیت خدمات.

6 – رعایت و اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و حفظ اطلاعات و اسرار سازمانی و التزام به اجرای صحیح و به موقع تعهدات کاری و احساس مسئولیت و تعلق نسبت به حرفه و شرکت.

7 – ارتقاء و توسعه تجربه و دانش سازمانی و انتقال تجربه به عنوان سرمایه شرکت و به اشتراک گذاشتن آن با تمامی ذینفعان در چار چوب ضوابط.

8 – استفاده بهینه از منابع و امکانات شرکت و جلوگیری از هرگونه اسراف و تبذیر.

9 – ارزش نهادن به زمان نظم و انضباط و ایجاد محیط کاری سالم با رعایت شئونات اسلامی.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


ارتباط با مدیر استان

منوها

حدیث روز

پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نماز نور چشم مومن است.

دانلود نرم افزار

تابلو اعلانات

فرا رسیدن 18 آبان ، روز ملی کیفیت را گرامی باد.