استراتژی و ماموریت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سال 89

استراتژی و ماموریت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سال 89

« استراتژی تحول »

- بازاریابی و تبلیغات

- پژوهش و تبلیغات علمی

- بهره وری

- تحول در IT

- ساختار سازمانی و انسانی

- وصول و تحقق درآمد

- اصلاح الگوی مصرف

- ارائه خدمات و تجهیزات مدرن

- برنامه حاکمیتی

« بیانیه ماموریت شرکت »

شرکت مادر تخصصی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یک شرکت دولتی وابسته به وزارت راه و ترابری است که به صورت مادرتخصصی اداره می شود. شرکت انواع مختلفی از خدمات در زمینه های کنترل کیفی پروژه های عمرانی در سطح کشور را انجام می دهد. این خدمات طیف وسیعی از فعالیتها از جمله تدوین استانداردها و انتخاب روشهای مناسب در انجام آزمایشهای کنترل کیفی، عرضه خدمات مهندسی در بخشهای ژئوتکنیک ، مکانیک خاک، مکانیک سنگ، بتن، آسفالت، حفاری اکتشافی و مطالعاتی ژئوتکنیکی، کنترل کیفیت سازه ها، مصالح ساختمانی ، جوش ، ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای به کارشناسان دستگاههای مختلف و انجام تحقیقات کاربردی را در بر می گیرد. فرا گیری و گستردگی فعالیتهای شرکت در سطح کشور (حضور در 30 استان ، 200 شعبه و بیش از 1000 واحد محلی) امکان ارائه خدمات را در مقیاسی وسیع فراهم آورده است.

ما بزرگترین و مجهزترین شرکت در زمینه کنترل کیفی پروژه های عمرانی در سطح کشور هستیم که با تکیه بر نوآوری و توسعه تونایی ها در کنار رعایت مسئولیت اجتماعی ، بهبود مستمر را یک اصل می دانیم.

بازارهای اصلی شرکت شامل سازمانهای مختلف دولتی و بخش خصوصی است که در داخل کشور قرار گرفته اند.

با این وجود ما تصمیم به گسترش بازارهای خود به خارج از کشور و مخصوصا" کشورهای همسایه را داریم.

جهت ارائه خدمات در بهترین سطح ، شرکت استفاده از پیشرفته ترین فن آوری، تجهیزات و امکانات را بر اساس سه اصل سرعت، دقت و سلامت سرلوحه کار خود قرار داده است.

ایجاد و افزایش اعتماد و رضایت مشتریان را ضروری می پنداریم ، زیرا معتقد هستیم بدون آنها دلیلی برای ادامه حیات ما وجود ندارد. لذا با تکیه بر نزدیک به نیم قرن تجربه، توان و تخصص حرفه ای خود، در این راستا حرکت می کنیم و بر این باوریم که رشد و سودآوری شرکت در گرو ارائه خدمات مطلوب به مشتریان است. از نظر ما کارکنان مهمترین و با ارزش ترین دارایی های سازمان هستند. ما همه تلاش خود را برای حفظ و نگهداری و توانمندسازی آنها به عمل می آوریم و مصمم هستیم محیطی فراهم سازیم که در آن همه کارکنان فرصت ارائه حداکثر توانایی و استعدادهای خود را داشته باشند.

ما بر این باوریم که ارتقای کیفی و ایمنی زندگی انسانها، ارزشمند و مهم است. لذا برای این منظور توسعه بازار را با تکیه بر معرفی جایگاه خدمات شرکت در میان مردم و ضرورت وجود آن برگزیده ایم.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


ارتباط با مدیر استان

منوها

حدیث روز

امام علی(ع) می فرماید : هیچ چیز را ندیدم مگر اینکه خدا را قبل از آن بعد از آن و با آن مشاهده کردم.

دانلود نرم افزار

تابلو اعلانات

فرا رسیدن 18 آبان ، روز ملی کیفیت را گرامی باد.