صفحه نخست > معرفی > درباره وب سايت و طراحي آن

درباره وب سايت و طراحي آن


17 آبان 1389. نويسنده: روابط عمومی

بازديد کننده محترم از علاقه جنابعالي براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره وب سايت متشکريم . وب سايتي که هم اکنون در حال بازديد از آن هستيد بطور کامل توسط سيد محمد حسيني برنامه ريزي و طراحي شده است .
در تامين محتوا , گرد آوري اطلاعات و طراحي ساختار اين وب سايت از چندین وب سایت خارجی و ایرانی الگوبرداری شده است راه اندازی رسمی نسخه جدید وب سایت در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

اطلاعات تماس با طراح سايت و انتقال پيشنهادات و انتقادات از طراحي و محتوا
Email:smhosseini84@yahoo.com

در صورت تمايل به ارتباط بيشتر و انتقال سريع مطالب مورد نظر درخواست هاي خود از طريق شماره تلفنهای ذیل باز گو كنید.
همراه : 09112700803
تلفن : 6623310 - 6624244 - 6625436 - 0171

بيشتر بدانيد :

پروژه وب سايت آزمايشگاه فني و مكانيك خاك استان گلستان در فواصل اسفند تا فروردين ماه سال هاي 84 در دست مطالعه و پياده سازي بوده و در حال حاضر در رديف يکي از وب سايت هاي جامع و نيمه مکانيزه آزمايشگاههاي ايران در سطح استان ها مي باشد . از ديگرويژگي هاي مهم وب سايت آزمايشگاه فني و مكانيك خاك استان گلستان سازگاري آن با تمامي مرورگر هاي شناخته شده و معتبر بوده و با توجه به استفاده بيشتر کاربران از مرورگرهاي Opera ,Firefox و Internet Explorer آخرين ورژن مرورگرهاي ياد شده بعنوان زير بناي طراحي در نظر گرفته شده است.

 

تکنولوژیهای بکار رفته در وب سایت :

 

1. کد امنیتی فارسی در ارسال مطالب - عضویت - ارسال ایمیل - ارسال پیغام - دریافت پسورد - ... بکار برده شده است . ( مزایا : نمایش کد امنیتی اعداد بصورت متنی - مقابله با کاربران غیر ایرانی )

2.


بازگشت